Czajnik

REDMOND SkyKettle M170S-E

  • W trybie Podgrzewanie czajnik podgrzewa wodę do wybranej temperatury i podtrzymuje jej poziom.
  • W trybie Gotowanie czajnik wypełnia program, w którym doprowadza wodę do wrzenia. Po wrzeniu wody program kończy pracę.
  • W trybie Gotowanie i podgrzewanie woda jest gotowana, po czym uruchamia się tryb podtrzymywania temperatury wybranej przez użytkownika.
  • W trybie Gotowanie czajnik wypełnia program, w którym doprowadza wodę do wrzenia. Po wrzeniu wody program kończy pracę
  • W trybie Gotowanie i podgrzewanie woda jest gotowana, po czym uruchamia się tryb podtrzymywania temperatury wybranej przez użytkownika.
  • W trybie Gotowanie i podgrzewanie woda jest gotowana, po czym uruchamia się tryb podtrzymywania temperatury wybranej przez użytkownika.
Steruj urządzeniami
z dowolnego miejsca
na świecie
TECHNOLOGIA STEROWANIA NA ODLEGŁOŚĆ READY FOR SKY

Inteligentnym czajnikiem SkyKettle M170S-E można sterować przez telefon z dowolnego miejsca na świecie za pomocą intuicyjnej aplikacji Ready for Sky*.

Uruchom na smartfonie aplikację Ready for Sky i ustaw temperaturę wody.

Z pomocą smartfona zmienisz temperaturę wody do przygotowania gorących napojów oraz posiłków dla dzieci, a także ustawisz podtrzymywanie pożądanej temperatury nawet przez 12 godzin.

*przy połączeniu z R4S Gateway

Sprawdź sam
DWUWARSTWOWY KORPUS
Powierzchnia robocza czajnika wykonana ze stali nierdzewnej znajduje się pod stylową obudową wykonaną z plastiku, dzięki czemu przypadkowe dotknięcie korpusu pracującego urządzenia jest całkowicie bezpieczne i nie grozi oparzeniem.
PODTRZYMYWANIE USTAWIONEJ TEMPERATURY WODY
Inteligentny czajnik podtrzyma wprowadzone ustawienia temperatury wody nawet do 12 godzin. Jeśli temperatura spadnie poniżej ustawionej temperatury, to element grzejny włączy się automatycznie i woda ponownie zostanie podgrzana.
PODGRZEWANIE WODY DO USTAWIONEJ TEMPERATURY BEZ WRZENIA
Tryb jest zalecany przy użyciu butelkowanej wody artezyjskiej lub wody filtrowanej. Woda, która nie została poddana procesowi wrzenia, zachowuje wszystkie właściwości, co jest niezwykle istotne przy parzeniu wyszukanych gatunków herbat.
KILKUSTOPNIOWY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA
Inteligentny czajnik wyłącza się automatycznie w przypadku wrzenia wody, braku wody oraz po zdjęciu z podstawki. Wszystko to wydłuża żywotność czajnika SkyKettle M170S-E oraz zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas korzystaniu z urządzenia.
WYBÓR TEMPERATURY WODY
REDMOND SkyKettle M170S-E nie tylko gotuje wodę. Jest również wyposażony w funkcję podgrzewania wody do określonej temperatury. Wybierając jeden z pięciu trybów, podgrzejesz wodę do 40°С (przygotowanie posiłków dla dzieci), 55°С (żółta herbata), 70°С (biała herbata), 85°С (zielona herbata) lub 95°C (czarna herbata).
Sterowanie
na odległość
Steruj inteligentnymi urządzeniami niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z pomocą aplikacji mobilnej w smartfnie włączysz i wyłączysz urządzenie, sprawdzisz jego status oraz ustawisz tryb pracy.
Oszczędność
Nie martw się, jeśli zostawiłeś w domu włączone urządzenie, które pobiera energię elektryczną. Z pomocą smartfona możesz wyłączyć je na odległość.
Bezpieczeństwo
W dowolnym momencie możesz sprawdzić status pracy urządzeń.
Wygoda
Sterowanie urządzeniami na odległość pomoże Ci szybko wykonywać obowiązki domowe, nie zajmując czasu przeznaczonego na odpoczynek.
Funkcjonalność
W aplikacji możesz wybrać pięć poziomów temperatury wody odpowiednich do parzenia dowolnych gatunków herbat i ziół.
KUP

Kontakt