Inteligentny eskpres do kawy

REDMOND SkyCoffee M1505S-E

  • Za pomocą aplikacji mobilnej Ready for Sky możesz w dogodnym dla Ciebie czasie włączyć ekspres przelewowy na odległość, podczas porannej gimnastyki czy kąpieli.
  • Jednym dotknięciem ikonki w aplikacji możesz zaparzyć aromatyczną kawę, nie wchodząc do kuchni. Kiedy tylko kawa będzie gotowa otrzymasz powiadomienie na swój smartfon.
  • Ustaw w aplikacji Ready for Sky czas mielenia ziaren i wciśnij START. Ta opcja pozwala na przygotowanie prawdziwej kawy po turecku z drobno zmielonych ziaren lub espresso z ziaren o średnim stopniu zmielenia.
  • Aby osiągnąć odpowiednią dla Ciebie moc kawy ustaw w aplikacji mobilnej czas mielenia. Dłuższy czas pozwoli zaparzyć mocniejszą, gęstszą i bardziej aromatyczną kawę.
  • Jeśli kawa jest już gotowa a Ty nie masz czasu na jej wypicie, włącz za pomocą aplikacji podgrzewanie dzbanka na okres od 30 minut do 6 godzin.
  • Jeśli chcesz wypić filiżankę kawy w ciągu kilkunastu minut nie musisz włączać podgrzewania. Inteligentny ekspres automatycznie podtrzyma temperaturę gotowej kawy na poziomie 75°С przez 30 minut, a następnie wyłączy się.
Steruj urządzeniami
z dowolnego miejsca
na świecie
Wybór trybu
Przełącznik trybów pracy ekspresu SkyCoffee M1505S-E pozwala na użycie zarówno kawy mielonej, jak i ziarnistej.
Szkło żaroodporne
Dzbanek ze szkła żaroodpornego jest wytrzymały na zmiany temperatury oraz na działanie bardzo wysokich temperatur.
Zdejmowany filtr
Zdejmowany metalowy filtr znacznie ułatwia czyszczenie ekspresu.
Wytrzymały korpus
Korpus inteligentnego ekspresu został wykonany ze stali nierdzewnej z plastikową powłoką. Urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Wbudowany pojemnik na wodę
Zbiornik na wodę o pojemności 500 ml pozwala na zaparzenie 7 filiżanek espresso.
Bezpieczeństwo
W każdej chwili możesz sprawdzić status pracy ekspresu, a w razie potrzeby wyłączyć go ze smartfona.
Sterowanie na odległość
Kontroluj pracę inteligentnego ekspresu z dowolnej odległości. Za pomocą smartfona włączysz lub wyłączysz ekspres SkyCoffee M1505S-E. Możesz również sterować procesem mielenia i parzenia kawy na odległość.
Oszczędność
Aby przygotować aromatyczną kawę nie musisz kupować młynka - SkyCoffee M1505S-E łączy w sobie funkcje 2 urządzeń: eskpresu przelewowego oraz młynka do kawy.
Bezpieczeństwo
W każdej chwili możesz sprawdzić status pracy ekspresu, a w razie potrzeby wyłączyć go ze smartfona.
Wygoda
Sterowanie inteligentnym ekspresem na odległość pozwoli Ci zaparzyć pyszną gorącą kawę leżąc w łóżku.
Funkcjonalność
Jednym kliknięciem na ekranie swojego smartfona możesz ustawić czas mielenia, uruchomić mielenie i zaparzyć swieżą kawę.
KUP

Kontakt