Waga łazienkowa

REDMOND SkyBalance 740S-E

  • Wprowadź swoje dane aby określić wspołczynnik BMI.
  • Na ekranie smartfona aplikacja pokaże Ci Twoją wagę, współczynnik BMI i analizę składu ciała.
  • Wizualne odzwierciedlenie dynamiki zmian wagi na smartfonie.
Steruj urządzeniami
z dowolnego miejsca
na świecie
TECHNOLOGIA STEROWANIA NA ODLEGŁOŚĆ READY FOR SKY
Try it
Automatyczne wyłączanie
Inteligenta waga łazienkowa SkyBalance 740S-E sama zatroszczy się o oszczędność baterii, ponieważ wyłącza się automatycznie po 10 sekundach od momentu zejścia z platformy.
Cienki i wytrzymały korpus
Korpus z metalu i szkła hartowanego wytrzyma wiele lat. Ponieważ waga jest bardzo cienka możesz przechowywać ją pod szafą, komodą czy łóżkiem.
Wybór jednostek pomiaru
Dzięki możliwości wyboru jednostek pomiaru, możesz poznać swoją wagę w kilogramach, funtach i kamieniach.
Synchronizacja ze smartfonem
Waga łazienkowa SkyBalance 740S-E łączy się z aplikacją mobilną Ready for Sky w Twoim smartfonie i szczegółowo odzwierciedla wszystkie informacje o Twojej wadze i składzie ciała.
Oszczędność
Nie musisz już chodzić do specjalisty, żeby dokonać analizy składu ciała. Z pomocą inteligentej wagi łazienkowej SkyBalance 740S-E możesz sprawdzać wagę, zawartość masy mięśniowej, kostnej i tłuszczowej oraz wody we własnym domu nawet każdego dnia!
Dla całej rodziny
Każdy członek rodziny może zsynchronizować wagę SkyBalance 740S-E ze swoim smartfonem, aby obserwować tylko swoje zmiany wagi.
Komfort
Nie musisz już zapisywać wyników swoich pomiarów w zeszycie - aplikacja Rrady for Sky zrobi to za Ciebie. W historii pomiarów za każdym razem możesz sprawdzić swoje poprzednie wyniki.
Funkcjonalność
Inteligentna waga łazienkowa SkyBalance 740S-E i aplikacja mobilna Ready for Sky pomogą Ci kontrolować Twoją wagę i dbać o dobrą formę.
KUP

Kontakt