Multicooker

REDMOND SkyCooker M800S-E

  • Ekran startowy składa się z 3 sekcji: książka kucharska, szybki start przygotowania potraw i wybór programu przygotowania.
  • Szybki start pozwala na wybór oraz ustawienie najpopularniejszych programów. Jednym dotknięciem ekranu smartfona uruchomisz przygotowanie potrawy.
  • Program MULTICOOK jest przeznaczony do przygotowania autorskich dań i przeprowadzania eksperymentów kulinarnych. Program umożliwia zmianę czasu i temperatury przygotowania przed uruchomieniem programu.
  • Funkcja opóźnionego startu pozwala na przygotowanie potraw na dokładnie określoną godzinę.
  • Książka kucharska zawiera ponad 100 przepisów na różne potrawy.
  • Za pomocą smartfona można jednym dotknięciem ekranu smartfona włączać i wyłączać wybrane funkcje i sprawdzać etapy przygotownia potraw.
  • Funkcja MASTERCHIEF LITE umożliwia zmianę czasu i temperatury przygotowania w trakcie pracy programu.
  • W celu sterowania multicookerem za pomocą smartfona wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk na urządzeniu 10 sek.
  • Każdy przepis zawiera spis składników, instrukcję przygotowania, kaloryczność dań oraz czas przygotowania.
Steruj urządzeniami
z dowolnego miejsca
na świecie
TECHNOLOGIA STEROWANIA NA ODLEGŁOŚĆ READY FOR SKY

Inteligentnym multicookerem SkyCooker M800S-E można sterować przez telefon z dowolnego miejsca na świecie za pomocą intuicyjnej aplikacji Ready for Sky*.

SkyCooker M800S-E pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Nie musisz już znać programów i ustawień ani studiować tomów instrukcji obsługi. Wystarczy uruchomić aplikację Ready for Sky na telefonie lub tablecie i kasza na śniadanie jest gotowa, obiad podgrzewa się dokładnie wtedy, kiedy dzieci wracają ze szkoły, a Ty w tym czasie zajmujesz się swoimi sprawami lub odpoczywasz.

Zainstaluj na smartfonie aplikację Ready for Sky i uruchom przygotowanie dań, wybierając je z katalogu przepisów.

Wybrane przepisy możesz dowolnie modyfikować, zmieniając czas lub temperaturę gotowania na swoim telefonie.

Dzięki aplikacji możesz włączyć podgrzewanie dań w drodze z pracy czy spaceru.

*przy połączeniu z R4S Gateway

Sprawdź sam
FUNKCJA ODGRZEWANIA
Dzięki tej funkcji szybko odgrzejesz zimne danie. Umieść potrawę w misie, a multicooker odgrzeje ją do 70–75°С, a jeśli zajdzie konieczność, to podtrzyma temperaturę nawet przez 24 godziny.
FUNKCJA OPÓŹNIONEGO STARTU
Umożliwia opóźnienie startu programu nawet do 24 godzin. Pożywne śniadanie, szybki obiad lub wyrafinowana kolacja będą gotowe dokładnie wtedy, gdy zaplanujesz usiaść do stołu.
FUNKCJA PODGRZEWANIA AUTOMATYCZNEGO

Funkcja uruchamia się automatycznie po zakończeniu pracy programu* i podtrzymuje temperaturę gotowej potrawy nawet do 24 godzin. Funkcję podgrzewania automatycznego można uprzednio wyłączyć.

*oprócz programu YOGURT

MISA Z POWŁOKĄ CERAMICZNĄ
Misa z ekologiczną i wytrzymałą powłoką ceramiczną o pojemności 5 litrów jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne niż PTFE. Ponadto bardzo dobrze przewodzi ciepło i idealnie nadaje się do smażenia, pieczenia, gotowania oraz duszenia.
KSIĄŻKA KUCHARSKA ZAWIERAJĄCA 120 PRZEPISÓW
Szefowie kuchni REDMOND opracowali bogato ilustrowaną książkę kucharską, zawierającą 120 przepisów na potrawy do przygotwania w multicookerze SkyCooker M800S-E. Przepisy są starannie pogrupowane w kategorie, a każdy z nich zawiera staranną instrukcję przygotowania krok po kroku. Jeśli lubisz eksperymentować, to więcej przepisów znajdziesz w aplikacji Ready for Sky.
3D HEATING
Jednoczesna praca dolnego, bocznego oraz górnego elementu grzejnego sprawia, że wszystkie produkty w misie są ogrzewane równomiernie ze wszystkich stron. Dzięki temu dania są nie tylko idealnie przygotowane, ale także zachowują maksymalną ilość składników odżywczych, gdyż czas obróbki termicznej ulega znacznemu skróceniu.
Sterowanie
na odległość
Steruj inteligentnymi urządzeniami niezależnie od tego, gdzie jesteś. Z pomocą aplikacji mobilnej w smartfnie włączysz i wyłączysz urządzenie, sprawdzisz jego status oraz ustawisz tryb pracy.
Oszczędność
Nie martw się, jeśli zostawiłeś w domu włączone urządzenie, które pobiera energię elektryczną. Z pomocą smartfona wyłączysz je na odległość.
Bezpieczeństwo
W dowolnym momencie możesz sprawdzić status pracy urządzeń.
Wygoda
Sterowanie urządzeniami na odległość pomoże Ci szybko wykonywać obowiązki domowe, nie zajmując czasu przeznaczonego na odpoczynek.
Funkcjonalność
Książka kucharska z przepisami w aplikacji mobilnej ułatwia szybkie zebranie składników i uruchomienie przygotowania potrawy zaledwie kilkoma dotknięciami smartfona.
KUP

Kontakt