Ready for Sky

Aplikacja mobilna Ready For Sky łączy serię inteligentnych urządzeń REDMOND
z ich użytkownikami.
Aplikacja umożliwia sterowanie urządzeniami serii Smart Home na odległości
do 60 m. Wskazówki wyświetlające się na ekranie smartfona ułatwiają wybór optymalnych parametrów pracy urządzenia.
Uniwersalność

Uniwersalność

Przez aplikację Ready for Sky można sterować wszystkimi inteligentnymi produktami serii Smart Home. Aplikacja umożliwia połączenie nieograniczonej ilości urządzeń. Połączenie z urządzeniami odbywa się bez zakłóceń, a każde nowe urządzenie łączy się z pozostałymi, tworząc system inteligentnego domu za
pomocą kilku dotknięć ekranu smartfona. Jeśli posiadasz kilka takich samych urządzeń, to każdemu z nich możesz nadać inną nazwę, aby wysyłać do nich odpowiednie komunikaty.
Intuicyjność

Intuicyjność

Łatwa w użytkowaniu intuicyjna aplikacja – wystarczy stosować się
do komunikatów na wyświetlaczu.
Funkcjonalny interfejs sprawia, że szybko odnajdziesz odpowiednie urządzenie i uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji i programów zaledwie jednym dotknięciem ekranu smartfona, np. po otwarciu aplikacji sprawdzisz,
czy urządzenie jest włączone i w razie konieczności możesz je wyłączyć, a wybierając
w aplikacji określony przepis, uruchomisz przygotowanie dania w multicookerze SkyCooker.
Szeroka funkcjonalność

Szeroka funkcjonalność

Zakres funkcji inteligentnych urządzeń jest stale zwiększany poprzez aktualizacje aplikacji mobilnej, dzięki czemu seria Smart Home odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aktualizowanie serii Smart Home sprawia, że zakres funkcjonalności urządzeń zawsze będzie spełniać zmieniające się oczekiwania ich właścicieli bez konieczności zakupu kolejnych urządzeń.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przekazywanie danych między aplikacją mobilną a urządzeniami odbywa się przez specjalne kodowanie gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa Twojego inteligentnego domu. Podczas logowania, oprócz podawania loginu i hasła, odbywa się parowanie smartfona z urządzeniem, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie.
Wygoda

Wygoda

Tworzenie dowolnych scenariuszy pracy jednego inteligentnego urządzenia i współdziałania różnych urzadzeń. W aplikacji można ustawić automatyczne włączanie i wyłączanie inteligentnego urządzenia w bliskiej odległości i planowanie pracy urządzeń, co jest szczególnie ważne, np. przy sterowaniu ośwetleniem w domu. W przyszłości - przy ważeniu produktów na inteligentnej wadze kuchennej, aplikacja sama podpowie, jakie potrawy możesz z nich przygotować.

Sterowanie z dużej odległości

Dzięki Gateway można sterować urządzeniami z dowolnego miejsca na świecie!

Wystarczy połączyć urządzenie z aplikacją Ready for Sky!

Sprawdź sam

Kontakt